Proč investovat na Žlutém melounu?
  ZÍSKÁVÁTE VYŠŠÍ A STABILNÍ VÝNOSY

Investováním do půjček na Žlutém melounu půjčujete přímo lidem, ovšem bez zbytečných mezičlánků, a tak se které dosud byly dostupné pouze bankám a velkým finančním institucím.


Zabezpečené portfolio

Aktuální výnos

7,85 %

p.a.
Konzervativní portfolio

Aktuální výnos

8,37 %

p.a.
Vyvážené portfolio

Aktuální výnos

10,30 %

p.a.
Dynamické portfolio

Aktuální výnos

7,71 %

p.a.

Údaje o aktuálních výnosech a efektivní úrokové sazbě vycházejí z údajů aktuálního portfolia půjček na Žlutém melounu, splňujícího dané kritéria za období posledních dvou let. Uvedené aktuální výnosy nejsou garancí budoucích výnosů. Přesné budoucí rozložení Vašeho portfolia se může mírně lišit od zvolených parametrů vzhledem k množství investičních kritérií, dostupnosti požadovaných typů půjček a jejich kombinaci.


Při kolektivních půjčkách je Vaše investice rozložena mezi množství půjček, čímž je zabezpčena dostatečná diverzifikace a nízká míra rizika. Půjčujete, jen ověřeným žadatelům, kteří musí splňovat přísná hodnotící kritéria. Naši uvěroví analytici důsledně prověřují každého žadatele o půjčku podobně, jako by jej prověrovala banka.

Více o našich výsledcích se dozvíte v části Statistiky.


  TRANSPARENTNÍ INVESTICE S ÚPLNOU KONTROLOU

Pokud vložíte peníze do banky nebo investujete do podílového fondu, málokdy víte, kde jsou Vaše peníze přesně investováné. Na rozdíl od toho je Kolektivní půjčování zcela transparentní. Přesně víte komu své peníze půjčujete a sledujete jak se zhodnocují.

Navíc si sami také zvolíte požadovanou výnosnost investice a míru rizika. Na výběr máte zabezpečené investice jakož i ty, které s určitou mírou rizika mohou dosáhnout vyšší výnos.


  Kolektivní půjčky jsou inovativní a úspěšné

Kolektivní půjčky ve světe úspěšně fungují již od roku 2005 a jsou plnohodnotnou alternativou investování. Dnes tento trh dosahuje objemu stovek miliard EUR a jedním z nejrychleji rostoucích finančních odvětví.

Žlutý meloun je jedni z lídrů mezi českými a slovenskými finančně-technologickými společnostmi a úspěšně funguje již od roku 2012.


  VYDĚLÁVÁTE A PŘITOM POMÁHÁTE

Investováním na Žlutém melounu nejen že získáte vyšší výnosy než jinde, ale Vaše peníze pomáhají skutečným lidem. Vydělávejte a pomůžete jiným lidem, kteří si chtějí půjčit za férových podmínek a se slušným úrokem. Za každou Vaší investicí je totiž jiný příběh, konkrétního člověka a vy se stanete jeho součástí.


  Je to jednoduché a zábavné

Investování je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti ve finanční oblasti. A přitom si můžete vytvořit vlastní výnosné investiční portfolio.

Můžete si zvolit jedno z našich investičních portfolií, nebo si sami určit do kterých půjček a za jakých podmínek chcete investovat.