Půjčka na cokoliv do 250 000 Kč


Kolik si chcete půjčit?

Kolik chcete měsíčně splácet?
* poznámka pod kalkulačkou

Při této splátce byste půjčku spláceli
60
měsíců.
Při této půjčce ušetřite až
200
Kč oproti standardní bankové půjčce.* Ušetřená částka je vypočtena jako rozdíl částky zaplacených úroků a poplatků při půjčky za Žlutém melounu a průměrné zaplacené částce nákladů v bance, a to při velmi dobré bonitě klienta.

Příklad výpočtu RPSN: Při půjčce ve výši 50 000 Kč, se sazbou 5,9% p. a., s počtem měsíčních splátek 60 ve výši 964,32 Kč, s poplatkem za poskytnutí úvěru ve výši 1 450 Kč a měsičním servisním poplatkem ve výši 25 Kč je celková RPSN ve výši 8,53% a celková částka, kterou musí spotřebitel zaplatit je 60 809,01 Kč. Ke schválení a poskytnutí půjčky není právní nárok. Výše splátky je uvedena bez Pojištění schopnosti splácet úvěr.

Rychlá půjčka se splatností 1 měsíc


Kolik si chcete půjčit?

Vrátíte zpět jen
* poznámka pod kalkulačkou


* Příklad výpočtu RPSN: Při půjčce ve výši 7 000 Kč, se sazbou 26,4% p.a., s poplatkem za poskytnutí úvěru ve výši 0 Kč a měsičním servisním poplatkem ve výši 25 Kč je celková RPSN vo výške 36,07% a celková suma, kterou musí spotřebitet zaplatit je 7 182 Kč. Ke schválení a poskytnutí půjčky není právní nárok. Výše splátky je uvedena bez Pojištění schopnosti splácet úvěr.

Půjčka na hezké bydlení

Zlepšete si vlastní bydlení za ještě výhodnějších podmínek.

Kolik si chcete půjčit?

Kolik chcete měsičně splácet?
* poznámka pod kalkulačkou

Při této splátce byste půjčku spláceli
60
měsíců.
Při této půjčce ušetřite až
200
Kč oproti standardní bankovní půjčce.* Ušetřená částka je vypočtena jako rozdíl částky zaplacených úroků a poplatků při půjčky za Žlutém melounu a průměrné zaplacené částce nákladů v bance, a to při velmi dobré bonitě klienta.

Příklad výpočtu RPSN: Při půjčce ve výši 50 000 Kč, se sazbou 4,9% p.a., s počtem měsíčních splátek 60 ve výši 941,27 Kč, s poplatkem za poskytnutí úvěru ve výši 1 450 Kč a měsičním servisním poplatkem ve výši 25 Kč je celková RPSN ve výši 7,46% a celková částka, kterou musí spotřebitel zaplatit je 57 926,36 Kč. Ke schválení a poskytnutí půjčky není právní nárok. Výše splátky je uvedena bez Pojištění schopnosti splácet úvěr.

Proč si půjčit na Žlutém melounu?

Ti nejšikovnější si půjčili již za 5,9% p.a.
Jde o moderní, komunitní a zábavný spůsob pujčování
Vše vyřídíte rychle, online a nemusíte nikam chodit
Jak to u nás funguje se dozvíte více ZDE

Potřebujete pomoci?

V případě dotazů nás kontaktujte přes formulář POMOC nebo telefonicky.