Typy půjček na Žlutém melounu

Bezúčelová půjčka

Půjčka na cokoliv až do sumy 250 000 CZK. Nejvýhodnější sazby, fixní splátky, žádné skryté poplatky.

Potřebujete peníze na vzdělání, svatbu či dovolenou? Se Žlutým melounem si můžete půjčit na cokoliv i v případě, že potřebujete pokrýt extra náklady pouze na krátkou dobu. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit.

Partnerská půjčka

Chcete ještě výhodnější podmínky pro Vaši půjčku? Požádejte o půjčku společně s Vaším manželem, partnerem a nebo známým.

Pokud máte zájem o ještě výhodnější podmínky, požádejte o půjčku společně s Vaším partnerem. Na žlutém melounu není nutné mít spoludlužníka, avšak pokud ho máte, můžete na splátkách ušetřit ještě více.

Účelová půjčka na rekonstrukci a zařízení domácnosti

Výhodná půjčka na rekonstrukci Vašeho domu enbo bytu. Půjčku můžete využít také na zařízení Vaší domácnosti.

Potřebujete renovovat Vaše bydlení nebo koupit zařízení domácnosti? Chcete si zlepšit bydlení, zrenovovat koupelnu, kuchyň nebo dětský pokoj? Není lepší cesty než si půjčit na Žlutém melounu.

Nejvýhodnejší splátka

Půjčka na vyplacení Vašich drahých úvěrů. U nás dostanete garantovanou úrokovou sazbu nižší až o 2 %. Na splátkách tak ušetříte tisíce korun.

Máte staré úvěry nebo dluhy na kreditních kartách, za které platíte vysoké úroky? Zkonsolidujte Vaše starší úvěry a dluhy do jedné půjčky s mnohem výhodnějšími podmínkami. Osvoboďte se od drahých splátek!

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka ve výši 2 000 Kč - 10 000 Kč slouží na krátkodobé překlenutí nedostatku hotovosti, a to s bezkonkurenčními podmínkami. Zbavte se půjčkového kolotoče v jiných společnostech! Naše půjčka je určena přesně na to.

Žádost o půjčku vyplníte za pár minut a peníze můžete získat ještě dnes. Za poskytnutí půjčky navíc neplatíte žádný poplatek. Půjčku splatíte následující měsíc, nebo si její splácení v drobných splátkách můžete prodloužit až na 6 měsíců. Následně můžete získat i naši standardní půjčku, a tak se při mnohem výhodnější sazbě zbavíte půjčkového kolotoče splátkových společností.

Zodpovědné a lidské úveřování
Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli zavést tento typ půjčky, je umožnit žadatelům, kteří často splácejí krátkodobé půjčky s vysokými úroky a poplatky, získat lepší půjčku. Vidíme, že žadatelé tyto půjčky řádně splácejí, dosud jsme jim ale nevěděli nabídnout vhodný produkt. S našim novým produktem s férovými podmínkami mají tito žadatelé šanci zlepšit svůj finanční cash flow jakož i možnost vybudovat si u nás dobrou úvěrovou historii, kterou se mimo jiné mohou také kvalifikovat na standardní půjčku.

CashFree Bydlení

Půjčka na financování koupě nového bydlení.

Tato půjčka je poskytnuta ve spolupráci s renomovaným developerem a slouží na úhradu části kupní ceny nemovitosti kupované žadatelem. Nemovitost je standardně ve výstavbě.

Více se dozvíte zde.

CashFree Hypo

Půjčka na dofinancování hypotéky při koupi nového nebo staršího bytu.

Půjčka CashFree Hypo slouží na dofinancování hypotečních úvěrů pro lidi, kteří si kupují novou nebo starší nemovitost. Doba její splácení může být až 20 let, aby měsíční splátka půjčky byla co nejnižší a jen minimálně zatěžovala měsíční rozpočet.

Více se dozvíte zde.

CashFree Parking

Půjčka na financování koupě parkovacího místa nebo sklepní kobky.

Tato půjčka je poskytnuta ve spolupráci s renomovaným developerem a slouží na úhradu části kupní ceny parkovacího místa nebo sklepní kobky kupované žadatelem.

CashFree Nákup

Půjčka na nákup spotřebního zboží.

Účelové půjčky na financování koupě atraktivních zboží a služeb. Při této půjčce spolupracujeme přímo s obchodníky, kteří dané zboží prodávají nebo službu nabízejí. Žadatel si tedy může půjčku pohodlně vyřídit přímo v obchodě a nemusí navštěvovat různé finančně instituce a půjčka je přitom jednoduchá, transparentní a za atraktivních podmínek.

Lepší úrokové sazby

Se Žlutým melounem získáte výhodnější úrokové sazby bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Vždy přesně víte, kolik budete splácet a kolik Vás stojí celá půjčka.

Žlutý meloun je nejlevnější

Hodnoty bankovních a nebankovních úvěrů vycházejí z porovnání podmínek portálu banky.cz (50 tis. CZK na 24 měsíců pro průměrnou bonitu klienta).

Při trojroční půjčce můžete na Žlutém melounu ušetřit více než 7 000 CZK.

Vždy víte za kolik si půjčujete?

Nenechte se zlákat promo úroky v reklamách velkých finančních institucí. Zjistěte si, zda se Vaše úroková sazba může v budoucnu měnit a odhalte všechny skryté poplatky. Při koupi zboží na splátky si také dobře zkontrolujte skutečnou výši akontace, délku splácení a přesný počet splátek.

Parametry půjček na Žlutém melounu

Maximální výše půjčky:
250 000 Kč
Minimální výše půjčky:
2 000 Kč
Doba splatnosti:
1 – 60 měsíců (s možností předčasného splacení)
Úroková sazba:
Bezúčelová půjčka, Partnerská půjčka a Účelová půjčka na rekonstrukci a zařízení domácnosti - Individuální sazba
Najvýhodnější splátka – garantovaný úrok o 2 % nižší, než úrok Vaší aktuální půjčky
Rychlá půčka - pevná
Variabilita úrokové sazby:
Ne, fixní sazba po celou dobu splácení půjčky
Forma a frekvence splátek:
Pevná měsíční splátka
Zabezpečení:
Osobní půjčky bez dodatečného zabezpečení fyzickými aktivy
Účel půjčky:
Bezúčelová půjčka a Partnerská půjčka - bez nutnosti dokladovat účel využití
Účelová půjčka na rekonstrukci a zařízení domácnosti – půjčka na zařízení a rekonstrukci vlastního bydlení
Nejvýhodnější splátka – půjčka na splacení existujících úvěrů

Kdo může získat půjčku na Žlutém melounu?

Pouze důvěryhodní lidé

Pokud máte dobrou kreditní bonitu a historii úvěrů, které splácíte, jste ideálním kandidátem na půjčku prostřednictvím Žlutého melounu.

Prostřednictvím Žlutého melounu si může půjčit každý, kdo splňuje základní kritéria:
  • je starší 18 let
  • trvalé bydliště v ČR nebo SR
  • má stálý zdroj příjmů