TRANSPARENTNOST

ŽLUTÝ MELOUN JE TRANSPARENTNÍ

Žlutý meloun Vám poskytne odpovědi na všechny Vaše otázky týkající se našeho systému, procesu půjčování a investování, připravovaných novinek a vylepšení, stejně tak Vám pomůže s konkrétním problémem. Naší snahou je poskytnout Vám všechny informace, které potřebujete.

Kontaktujte nás na zlutymeloun@zlutymeloun.cz.

OCHRANA VAŠEHO SOUKROMÍ JE PRIORITOU ŽLUTÉHO MELOUNU

Bezpečnost a ochrana Vašich osobních údajů jsou pro nás rozhodující. Proto jsme přijali množství nadstandardních opatření pro zabezpečení jejich ochrany a kontroly.

Čtěte více v části Bezpečnost a soukromí.

ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY A NETRANSPARENTNÍ PODMÍNKY

Žlutý meloun neúčtuje žádné skryté poplatky, jejichž existenci bychom vám zatajovali. Stejně tak naše smlouvy neobsahují žádné netransparentní podmínky, které by znevýhodňovaly investory nebo dlužníky. Neužíváme žádné skryté praktiky, se kterými jste se mohli setkat jinde – měsíční splátky půjček jsou fixní a nejsou nijak „přikrášlované“, úrok je stejný po celou dobu. Od počátku splácení znáte přesnou délku půjčky i počet splátek.

INFORMACE O DLUŽNÍCÍCH V AUKCÍCH JSOU OVĚŘENÉ

Všichni žadatelé o půjčku procházejí přísnou kontrolou správnost uvedených osobních údajů a komplexním hodnocením dlužníka. Pouze žadatelé s jasným zázemím a schopností splácet si mohou půjčit na Žlutém melounu. I když se investoři nedozví v aukci přesnou identitu žadatele, mají k dispozici veškeré podstatné informace potřebné pro uskutečnění svého investičního rozhodnutí. Všechny údaje o dlužníkovi a jeho půjčkách uvedené v aukci jsou ověřeny v rámci procesu komplexního hodnocení dlužníka.

VAŠE ROZHODNUTÍ NEDĚLÁME ZA VÁS

Investice do kolektivních půjček je na rozdíl od jiných forem investování zcela transparentní a přesně víte, kam Vaše peníze jdou. Zároveň si sami zvolíte úroveň rizika a očekávané výnosnosti Vaší investice, určíte si úrokové podmínky, za kterých jste ochotni prostředky půjčit a sami si vyberete dlužníky i celou skladbu Vašeho investičního portfolia.