Výhodná investice s extra garancí na financování bydlení

Investujte vaše peníze s výnosem 6,4%! S extra garancí a měsičním inkasem úroků


Žlutý meloun ve spolupráci s renomovanými developery přináší jedinečnou možnost ziskově a bezpečně investovat do půjček, kterými lidé financují své nové bydlení. Investice je navíc ručena extra garancí pro investory od renomovaného developera.


Jak to funguje?

Půjčky CashFree Bydlení slouží na úhradu první části kupní ceny bytu v novostavbě. Doba splatnosti půjčky je standardně 12 až 24 měsíců, maximálne ale 36 měsíců. Při kolaudaci novostavby je půjčka jednorázově vyplacená, nejčastěji z prodeje existujíciho bytu nebo hypotekárního úveru kupujíciho. Ten počas doby splatnosti splácí měsíčně úroky, které představují výnos pro investora. V případe problému kupujícího se splácením developer poskytuje zmluvní garanci, a dlužnou jistinu investorům vyplatí.

Při tomto produktu spolupracujeme se společností Cresco Group, jedním z největších a nejrenomovanějších developerů nemovitostí na Slovensku, s více než 20 letou historií a množstvím úspěšných projektů, a společností Lucron Development, která na Slovensku působí od roku 2005 a patří do skupiny významného lucemburského developera.


Kolik to vydělá?

Investujte do garantovaných CashFree Bydlení půjček ješte výhodněji. Půjčka je standardně úročená sazbou 5,9% p.a., spolu s prémií teď může Vaše zhodnocení dosáhnout až 6,4 %.

Prémie pro CashFree Bydlení půjčky:

Pokud investujete do jedné půjčky více než 999 EUR, získáte od nás prémii 0,50 % z Vaší investice.

Počet získaných prémií na investora není limitovaný. Prémie se vztahuje vždy na jednu investici. Částky investic pro účely výpočtu nároku na prémii nelze kumulovat.

Prémie se vztahuje na všechny investice do kterýchkoliv CashFree Bydlení půjček realizovaných v době této nabídky. Prémie se investorům připíší na účet v den čerpání půjčky a mohou s nimi volně disponovat.

Jak investovat?

Do půjček můžete investovat individuálně (aktivní aukce CashFree Bydlení jsou k dispozici v Investičních příležitostech v záložce CashFree) nebo si nastavte / upravte Váš autoinvest pro tyto typy investic.

Kromě bezkonkurenčního zhodnocení se o nic jiného nemusíte starat . Jednoduše si určíte, kolik byste chtěli touto formou investovat a případně na kterých konkrétních půjčkách participovat. Bude Vás to stát pouze 0,33% z inkasované měsíční splátky (minimálně 0,01 EUR) jako poplatek za správu investice Žlutým melounem.

Pokud ještě nemáte investiční smlouvu pro investování na Žlutém melounu, zaregistrujte se ZDE .


Chcete vědet víc?

Víc o mechanisme extra garance se dozvíte na stráncce Mechanismus extra garance.

V případe záujmu o koupu bytu s využitím CashFree půjčky, informujte se přímo na prodejných místech společností Cresco Group nebo Lucron Development, případne nás kontaktujte na telefónnímm čísle +421 2/544 100 84.